فرایند پذیرش مقالات:

1-نویسنده مسئول باید مقاله از طریق سامانه ارسال مقالات، یا ایمیل (این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید ارسال نمایید بعد از ۱-4 روز کاری، ایمیلی برای نویسنده مسئول مبنی بر دریافت مقاله و ارسال آن به مرحله داوری ارسال میشود. فرایند داوری و اعلام نتیجه آن به نویسنده مسئول، حدود 1ماه به  طول خواهد انجامید.

2-داوری مقالات به این صورت است که مقاله به دو داور   ارسال خواهد شد. ضمنا، نویسندگان و داوران از نام و مشخصات یکدیگر آگاهی نخواهند داشت ( نویسندگان گرامی توجه داشته باشند که  برای تسریع در روند فرآیند داوری، قبل از ارسال مقاله، قسمت راهنمای نویسندگان را به دقت مطالعه کنید و مقاله را به طور دقیق بر اساس راهنمای تدوین موجود در سامانه تنظیم و ارسال کنید فصلنامه از پذیرش مقالاتی که بر اساس معیارهای ذکرشده تنظیم نشده باشد، معذور است).

3-اگر چنانچه مقاله توسط دو داور مورد پذیریش، یا نیازمند اصلاحات و بازنگری باشد نویسنده مسئول ملزم به انجام اصلاحات در مدت 10روز، و ارسال دوباره آن از طریق سامانه ارسال مقالات و یا ایمیل فصلنامه می باشدچنانچه هر دو داور مقاله را رد کنند، مقاله رد خواهد شد.

4-در صورت پذیرش مقاله توسط داوران، وموافقت هیئت تحریریه  ایمیلی برای نویسنده مسئول مبنی بر تکمیل فرایند پذیرش و چاپ مقاله ارسال خواهد شد. نویسندگان محترم باید در مدت 10 روز به ایمیل پذیرش پاسخ داده و فرایند پذیرش و چاپ را تکمیل کنند؛ در غیر اینصورت، پذیرش آن کان لم یکن تلقی خواهد شد و مقاله از سامانه حذف خواهد شد.

 

جستجو

کانال تلگرام فصلنامه

شناسنامه نشریه

♦صاحب امتیاز: دکتر پاکزاد آزادخانی  با همکاری دانشگاه باختر

♦سردبیر : دکتر سعید ملکی

♦مدیرمسئول:دکتر پاکزاد آزادخانی

♦مدیر اجرایی: مهندس سامیه آزادخانی

♦مدیر داخلی:مهندس زهرا عبداللهی پور

♦شاپا الکترونیکی:۴۷۳۵-۲۵۸۸

بانک ها و نمایه ها

بانک ها و نمایه نامه ها
-گوگل اسکالر
-سیویلیکا
-بانک اطلاعات نشریات کشور(مگیران )
-پایگاه نشریات فارسی مرکز منطقه ای اطلاع رسانی علوم و فناوری
-پرتال جامع علوم انسانی
شماره ثبت ۷۹۵۲۹ از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی مورخه ۹۶/۰۴/۱۲

لوگوها

 

Template Design:ali Group